ICOM України запрошує до співпраці

Український національний комітет ICOM в межах формування осередку CIDOC ініціює створення низки спеціалізованих робочих груп.


Якщо ви зацікавлені в ефективній співпраці за напрямками роботи CIDOC ICOM в Україні запрошуємо приєднуватись до тематичних робочих груп.

Створено українську версію навчально-методичної гри «CIDOC CRM»

CRMGameUkrУкраїнський національний комітет ICOM презентує перший в Україні випуск навчально-методичної гри за матеріалами CIDOC Conceptual Reference Model (CIDOC CRM).

CIDOC ICOM Україна запрошує на ознайомчі онлайн-семінари

CIDOC – Міжнародний комітет документації Міжнародної ради музеїв. Серед 32 міжнародних комітетів – він є одним із ключових та найпотужніших, оскільки визначає стандарти музейної документації. Переконані, що ефективне мережування можливе тільки через практику, залучення до спільної роботи над конкретними актуальними завданнями.Саме тому за #запідтримкиУКФ ми здійснили необхідну підготовчу роботу, аби у вас була можливість безпосередньо приєднатися до конкретних робочих процесів мережі CIDOC ICOM та впровадження їх результатів в Україні.

ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ У ПАТРИМОНІАЛЬНИХ УСТАНОВАХ

cidoc 2020

Міжнародний комітет документації CIDOC запрошує взяти участь у конференції, яка відбудеться 19-25 вересня 2020 року у Женеві та стосуватиметься важливої суспільної теми, яку сьогодні не можна ігнорувати: цифрова трансформація в установах культурної спадщини.

У Львові презентували платформу DigiLab.Promuseum

foto1

29 листопада 2018 року у Львові під час семінару з питань впровадження цифромих технологій в роботі музеїв презентовано платформу DigiLab.ProMuseum.

Захід відбувся на базі та за сприяння Кафедри культурології Українського католицького університету.